Sonuçlarda Ara

 • Renk
 • Markalar
  0
  0
 • Fiyat Aralığı
  ₺ -

Çok Satılanlar

Çok Fonksiyonlu Yazıcılar

Çok Fonksiyonlu Yazıcılar

Toplam ( 7 ) ürün
Sırala:
Göster:
HP Neverstop 1200A ( 4QD21A ) Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi Tanklı Laser, Yüksek hacimlerde baskı için geliştirilmiştir: Kutudan çıkar çıkmaz 5.000 sayfalık toner tozu içerir. Bu yenilikçi lazer yazıcı her sayfada olağanüstü kalite sunar.
10.319,10 TL
Uygun fiyata lazer MFP performansı.. Dinamik güvenlik özelliklerine sahip yazıcı. Yalnızca orijinal bir HP yongası kullanan kartuşlarla kullanılmak üzere üretilmiştir. HP olmayan bir yonga kullanan kartuşlar çalışmayabilir ve şu anda çalışanlar da gelecekte çalışmayabilir.
9.929,70 TL
i-SENSYS MF525x, Mobil bağlantı özellikli, hızlı, güvenli ve kullanımı kolay siyah beyaz yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinesi ve faks makinesi.
8.850,00 TL
CANON MF237W Laser Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Fax, DADF, Ethernet, Wi-Fi, Ağ bağlantılı siyah beyaz lazer yazıcı, küçük ofislerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır: masaüstü bilgisayarlardan, akıllı telefonlardan ve tabletlerden yazdırma, fotokopi, tarama ve faks.
5.310,00 TL
Canon Pixma E3440 Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Wi-Fi, Baskı, Fotokopi, Tarama, Bulut
1.003,00 TL
CANON Pixma E414 Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi Mürekkep Kartuşlu, Uygun fiyatlı Hepsi Bir Arada ile fotokopi çekin, yazdırın ve tarayın, Hızlı belge ve fotoğraf basma, Yüksek kaliteli baskılar
885,00 TL
CANON MF645CX Renkli Laser Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Fax, DADF, Ethernet, Wi-Fi, Dayanıklı, güvenilir ve hızlı performans sunan çok işlevli renkli yazıcılar. Kapsamlı mobil bağlantı seçenekleri verimliliği en üst seviyeye çıkarır.
3.752,40 TL
  Toplam 7 ürün ( 1 Sayfa )
  Çok fonksiyonlu yazıcı, adı üzerinde birden fazla işlevi yerine getiren tek bir cihaz olma özelliğini taşıyan yazıcı çeşitlerine verilen addır. Tek fonksiyonu olan bir yazıcı satın aldığınızda, beklentiniz yalnızca kâğıt üzerine baskı yapabilme özelliğinin bulunması olacaktır. Oysa sizin birtakım başka gereksinimleriniz de olabilir. Örneğin, fotokopi alabilmek, belge taratabilmek, faks çekebilmek… Eskiden bu işlemlerin her biri için ayrı elektronik cihazlar kullanılmak zorundaydı. Ancak gelişen teknolojinin nimeti olarak ortaya çıkan çok fonksiyonlu yazıcılar sayesinde bütün bu fonksiyonları tek bir cihaz üzerinden yürütebilmeniz mümkün. Yazıcı tarayıcı fotokopi, her bir özelliği bir arada bulunduran çok fonksiyonlu yazıcı modelleri sayesinde işleriniz her zamankinden daha da kolaylaşacak.